Organizatorem Gaming Masterclass jest Gaming 5.0

Gaming 5.0 (International Lottery, Betting and Gaming Consultants sp. z o.o.) jest wiodącą międzynarodową firmą doradczą wspierającą firmy aktywne na rynku gier losowych i zakładów sportowych w osiąganiu lepszych wyników. Założona w 2014 roku pracuje z klientami z Europy, Azji i Afryki.

Firma oferuje pełne wsparcie operatorom loteryjnym, firmom bukmacherskim, operatorom kasyn oraz innym podmiotom rynku hazardowego i gamingowego. Wspiera również regulatorów dostarczając im dokładnych i wiarygodnych danych rynkowych oraz pomagając im w tworzeniu zrównoważonych regulacji.

Gaming 5.0 pomaga aniołom biznesu, funduszom inwestycyjnym oraz inwestorom indywidualnym w ocenie potencjału biznesowego firm i projektów. Poza świadczeniem kompleksowych usług doradczych oferujemy pełną obsługę prawną oraz – we współpracy ze sprawdzonymi partnerami – doradztwo podatkowe i rozwiązania technologiczne.

Od 2018 roku we współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie jest organizatorem pierwszych w Polsce i Europie studiów podyplomowych "Zarządzanie na rynku gier losowych i zakładów sportowych".

Kontakt:
masterclass@gaming5zero.com
tel: 22 208 30 50